Auhinnad ja tunnustused

23. oktoobril Tallinna Raekojas toimunud Tallinna Haridusameti tunnustusüritusel tunnustati "Tallinna Täiskasvanud Õppija Nädala" raames konkursile esitatud nominente.

"Tallinna Aasta Õpiteoks" valiti Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla töökohapõhine õpe. Lisaks tunnustati kõrgkooli tänukirjaga "Tallinna Õppijasõbralik Tööandja" konkursil osalemise eest.

Ja veel - "Tallinna Aasta Õppijaks" sai meie kõrgkooli õe eriala üliõpilane Kätlin Kasper!


Pildil: kõrgkooli kutseõppe osakonna õpetaja-õppekavade koordinaator Kristi Mähar ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla õendusdirektor Aleksei Gaidajenko


14. oktoobril Estonia Kontserdisaalis toimunud Aasta Õpetaja galal "Eestimaa õpib ja tänab" tunnustati just neid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on olnud teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengusse, koostöösse ning uueneva õpikäsitluse elluviimisesse õppeasutustes.

Sel aastal oli võimalik tunnustamiseks esitada kandidaate kaheteistkümnes erinevas kategoorias, millest Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolil oli au olla nomineeritud kolmes:

  • "Aasta õppeasutuse juhi" tiitliga tunnustati Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektorit, Ülle Ernitsat!
  • "Aasta õppejõud" kategoorias jõudis finalistide hulka kõrgkooli õenduse õppetooli õppejõud-lektor Jandra Ristikivi.
  • "Haridusasutuse aasta tegu" kategooria finalistide seas oli elustamis- ja esmaabikoolitus "Sinu käed päästavad elu", mille projektijuhid on kõrgkooli õenduse õppetooli õppejõud-assistent Pia Pedanik, õppejõud-lektor Ljudmila Linnik ja personalijuht-rektori assistent Piret Gilden.


Pildi: rektor Ülle Ernits, Aasta õppeasutuse juht 2018


Pildil (vasakult): Pia Pedanik, Piret Gilden, Ülle Ernits, Ljudmila Linnik ja Jandra Ristikivi