Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektoraadi liikmed

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektoraati kuuluvad:

 Ülle Ernits   rektor  ylle.ernits@ttk.ee 671 1700
 Ulvi Kõrgemaa  õppeprorektor ulvi.korgemaa@ttk.ee 671 1716
 Ave Perve finants- ja haldusdirektor  ave.perve@ttk.ee  671 1711

 

Laiendatud rektoraadi koosseis lisaks rektoraadi liikmetele: 

 Agnes Pärnamägi  personalispetsialist agnes.parnamagi@ttk.ee  671 1714
 Monika Alasoo  üliõpilaskodu juhataja monika.alasoo@ttk.ee 655 2675
 Ülle Kuuse  raamatukogu juhataja ylle.kuuse@ttk.ee 671 1765
 Olesja Zeel  õppejõud-õpetaja, õppetöö koordinaatori kt  olesja.zeel@ttk.ee  671 1787
 Paul Tšižikov  haldusjuht  paul@ttk.ee 671 1733
 Piret Gilden  personalijuht- rektori assistent piret.gilden@ttk.ee  671 1714
 Jaana Sepp  õppeosakonna juhataja  jaana.sepp@ttk.ee 671 1730
  Andra Prems  turundus- ja kommunikatsioonispetsialist andra.prems@ttk.ee  671 1732