E- õppe keskkond Moodle

Õpikeskkond Moodle asub aadressil: https://moodle.hitsa.ee/

Moodle kasutjaks registreerumise või ununenud parooli taastamise lingid asuvad paremal servas nagu näha alloleval joonisel.

Kui Te ei pääse ligi kursusele, siis palun võtke ühendust õppejõuga. Kasutajatunnuse või parooli ununemise korral palun proovige lehe paremas servas lingi "Salasõna unenenud?" kaudu oma parool taastada või kasutajanimi meelde tuletada. Kui see ei õnnestu, proovige sisse logida ID-kaardiga. Kui  Te konto loomisel sisestasite ka isikukoodi, siis saab ID-kaardi või Mobiil-ID - ga sisse logides oma parooli muuta.  Kui Te ei suuda eelnimetatud viisil oma kontole ligipääsu taastada, siis palun pöörduge Moodle administraatori poole moodle@hitsa.ee.

Kui teil ei ole veel kasutajakontot, siis otsige paremal servas linki LOO KONTO - lingil klikates avaneb vorm, mille täitmise järel saadetakse Teile edasised juhised liitumiseks ja konto aktiveerimiseks.

Moodle salvestab kasutaja isikukoodi, eesnime, perenime, e-posti aadressi ja kasutajanime. Isikukood salvestatakse vaid ID-kaardi ja Mobiil-ID rakenduse jaoks, muud andmed on Kasutaja enda lisatud ja igal ajal muudetavad. Eelmainitust rohkem andmeid HITSA ei nõua, Moodle rakendus kogub andmeid õppeprotsessi jälgimiseks.

Moodle

Lisainfo:

 • Are Kangus

  Are Kangus

  Haridustehnoloog

  • are.kangus@ttk.ee
  • 671 1712
  • 133