Kõrgkoolis alustavad õpinguid 118 uut õppurit

Esmaspäeval, 4. veebruaril kell 12.00 toimub Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (Kännu 67) pidulik talvine avaaktus, mil kõrgkoolis alustavad õpet 118 uut õppurit, neist 95 õe erialal.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli talvisel avaaktusel alustavad rakenduskõrgharidusõppes õpingutega 95 õe õppekava üliõpilast, kutseõppes 23 erakorralise meditsiini tehniku õppekava õpilast.

Vaata galeriid!

Kõrgkooli rektor Ülle Ernitsa sõnul on õendus Eestis kiiresti ja jõudsalt arenenud - tänastel alustajatel on võimalus tervishoiukõrgkoolide juures jätkata ka magistriõppes. “Aasta-aastalt kasvab nõudlus ka erakorralise meditsiini tehnikute järele," ütles Ernits, lisades, et reeglina leiavad kõik kõrgkooli õppurid erialale lähedase töö juba õpingute ajal.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on üks kahest Eesti tervishoiu kõrgkoolist, mille missioon on koolitada innovaatiliselt ja kriitiliselt mõtlevaid tehnoloogiliste pädevustega tervisevaldkonna töötajaid. Kõrgkooli visioon on olla pidevalt arenev, siseriiklikult ja rahvusvaheliselt võrgustunud organisatsioon, kus koostöös sise- ja välispartneritega ning õppijaid kaasates lahendatakse aktuaalseid probleeme. Kõrgkoolis õpib kokku 1934 õppurit, neist 1454 rakenduskõrgharidus-, 420 kutse- ja 60 magistriõppes.

Järgmine vastuvõtt Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli toimub 2019. aasta kevadel, mil kõrgkool ootab tasemeõppesse õppima varasema kutseharidusega õdesid.

Lisainfo: Sisseastujale > Kevadine vastuvõtt