Videokonkurss

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kuulutab igal aastal välja videokonkursi "Erasmus+ õpiränne kui erialase ja isikliku arengu toetaja".

Videokonkurss 2020

Kes võivad konkursil osaleda?

Konkursil on oodatud osalema kõik Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppurid ja vilistlased, kes on käinud Erasmus+ programmi raames võõrsil õppimas, praktikal või on parasjagu end Erasmus+ programmi raames välismaal täiendamas. Samuti võivad konkursil osaleda kõik kõrgkooli Erasmus+ väliskülalisõppurid, kes on meie partnerkoolidesse immatrikuleeritud.

Konkursi eesmärk

Ootame sisukaid ja loomingulisi videoid, mis räägivad sellest, mida on välispraktika või  -õpingud sulle kui inimesele ja tulevasele spetsialistile andnud. Hindame eelkõige video sisu, loovust ning tehnilist teostust. Konkursi eesmärk on leida tuumakaid ja kaasahaaravaid videoid, mida saaks kasutada Erasmus+ programmi reklaamimiseks, õppurite programmis osalemise innustamiseks ning õpirände kogemuste vahendamiseks kõrgkooli kodulehe, ettekannete vms meediumite kaudu.  

Konkursi hindamiskriteeriumid:

 1. Informatiivsus st video väljendab selgelt, millised erialaseid ja muid pädevusi on Erasmus+ õpiränne arendanud
 2. Video loominguline tase st video kunstiline väljendusrikkus
 3. Video tehniline teostus

Auhinnad:

Auhinnafond 600 eurot on eraldatud Erasmus+ OS vahenditest ning jagatakse parimate videote autorite vahel. 

Tähtajad:

14. juuni 2020 – video esitamise tähtaeg
17. juuni 2020 – võitjate väljakuulutamine

Zürii:

Ulvi Kõrgemaa, õppeprorektor
Grete Sõõru, rahvusvaheliste suhete juht
Mariya Tyutina, rahvusvaheliste suhete projektijuht

Konkursi tingimused:

 1. Video pikkus : 1 kuni 5 minutit
 2. Palume videos välja tuua järgnev info: üliõpilase nimi, õppekava, välisõpingute periood ja riik
 3. Algustiitris tuleb ära märkida konkursi teema ning lõputiitris vähemalt  autor ja aasta.
 4. Tehnilised parameetrid:
  Resolutsioon: vähemalt , soovitavalt 1920 x 1080
  Kaadrisagedus: vähemalt 25
  Formaat: AVI või MP4
 5. Filmimiseks võib kasutada käepäraseid vahendeid, näiteks mobiiltelefoni, fotoaparaati või videokaamerat. Tehnilise nõu ja abi saamiseks võite pöörduda IT-osakonda Andrei Pugatšovi poole (andrei.pugatsov @ttk.ee, tel. 6 711 708)
 6. Video palume üles laadida Youtube'i. Üleslaetud video lingi palume  saata e-posti aadressil grete.sooru@ttk.ee hiljemalt 14. juuniks 2020. E-maili tuleb lisada enda kontaktandmed: nimi, eriala, kursus.
 7. Videoklipi esitamisega kinnitab esitaja, et omab kõiki videoklipiga seotud autoriõigusi ning tal on olemas kõik videoklipi tegemisega seotud load (sh videoklipis osalevate isikute luba nende filmimiseks).
 8. Korraldaja võib edaspidi kõiki esitatud videoklippe osaliselt või täielikult ilma autoriga kooskõlastamata kasutada nii Eestis kui ka välismaal ilma lisatasu maksmata.
 9. Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolil on õigus eemaldada konkursist videod, mille sisu ja teostus ei vasta konkursi tingimustele.
 10. Konkursi läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused konkursi läbiviimisel on lõplikud ning kõigile konkursil osalejatele kohustuslikud/siduvad.
 11. Võitjad kuulutame välja 17. juunil 2020 kõrgkooli kodulehel ja Facebookis. Võitjaid teavitatakse eraldi ka e-posti teel.

Eelnevate aastate võidutööd:

2019

2018

2017

Video "Erasmus+ exchange as a supporter of individual and professional development", author Lea Gvozden, University of Ljubljana, Slovenia

2016

Video "Erasmus+ exchange as a supporter of individual and professional development", author Anka Kralj, University of Ljubljana, Slovenia

Video "Erasmus+ exchange as a supporter of individual and professional development", author Inguna Riekstina, Red Cross Medical College, Latvia

Video "Erasmus+ exchange as a supporter of individual and professional development", author Katarzyna Gurdak, University of Szczecin, Poland

2015

Video „Erasmus+ exchange as a supporter of individual and professional development“, author Maja Koprivnikar, University of Ljubljana, Slovenia

 

 • Grete Sõõru

  Grete Sõõru

  Rahvusvaheliste suhete juht

  • grete.sooru@ttk.ee
  • +3725167577
  • 104