2009/2010

 

 EKSPERT                

 KOMISJON / TÖÖRÜHM

 Marika Asberg

 Tallinna Meditsiiniuuringute Eetikakomitee liige

 Irena Bartels

 Eesti Perinatoloogia Seltsi juhatuse liige

 

 Eesti Ämmaemandate Ühingu volikogu liige

 

 Ämmaemandate kutsekvalifikatsiooni komisjoni aseesinaine

 Eve Epner

 Erasmus Student Network’i ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vaheline   leping, kõrgkooli esindaja

 Ülle Ernits

 Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu

 

 Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuur, tervishoiu valdkonna  hindamisnõukogu asendusliige

 Zelda Fain

 Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon ANDRAS, Tallinna Tervishoiu  Kõrgkooli esindaja

 Pille Javed

 Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation  in Europe COHEHRE, tervisedenduse õppetooli esindaja

 

 Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi õppekava nõukogu liige

 Tiina Juhansoo

 Tallina Ülikooli ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli koostöö raamlepingu  koordinaator

 

 Sotsiaalministeeriumi Vägivalla vastase arengukava koostamise  töörühma ekspert

 

 Riikliku programmi "Eestikeelsete kõrgkooliõpikute koostamine ja  väljaandmine 2008-2012" juhtkomitee liige

 

 Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja Nizhni Novgorodi Meditsiiniakadeemia  koostööleping, esindaja

 

 Tallinna Meditsiiniuuringute Eetikakomitee liige

 

 Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation  in Europe COHEHRE, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindaja

 

 European Association for Internatioal Education EAIE liige

 Urve Kaasik-Aaslav

 Eesti Naistearstide Seltsi liige

 Tõnu Kauba

 Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vahelise  koostöölepingu koordinaator

 

 Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation  in Europe COHEHRE – hambatehnika õppetooli juhataja

 

 TEA Kirjastuse ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vahelise koostöölepingu  koordinaator

 Merike Kravets

 Riiklik Eksami- ja kvalifikatsioonikeskus (REKK) sotsiaaltöö ja  nõustamise õppekavarühma nõukogu liige

 

 Sotsiaaltöö- ja nõustamise hooldustöötaja kutsestandardi töörühma liige

 Ulvi Kõrgemaa

 Tallinna Ülikooli ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vahelise koostöölepingu  koordinaator

 

 Eesti Kõrghariduse Kvaliteediagentuur, meditsiini valdkonna  hindamisnõukogu asendusliige

 Ave Kõrve

 Eesti Ämmaemandate Ühingu liige

 

 Eesti Perinatoloogia Seltsi liige

 

 Eesti Õdede Liidu liige

 Annely Kärema

 Eesti Ämmaemandate Ühingu juhatuse liige

 

 Ämmaemandate kutsekvalifikatsiooni komisjoni liige

 Karin Lilienberg

 Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation  in Europe COHEHRE, tegevusteraapia õppetooli esindaja

 

 Eesti Tegevusterapeutide Liidu liige

 

 European Network of Occupational Therapy in Higher Education  ENOTHE liige

 Andrus Lipand

 Tervise Arengu Instituudi juures tegutsev Meditsiiniterminoloogia  komisjoni liige

 

 Tallinna Linnavalitsuse Tallinna Tervisenõukogu liige

 

 Eesti Arstide Liit, rahvatervise töögrupi liige

 Udo Margna

 Eesti Teaduste Akadeemia üliõpilastööde konkursi komisjoni liige

 

 Eesti Teaduste Akadeemia kirjastuse retsensent

 Marika Merits

 Välisministeeriumi Peredeseltsing

 Silja Mets

 Eesti Ämmaemandate Ühingu liige

 

 Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation  in Europe COHEHRE, ämmaemanduse õppetooli esindaja

 Tiina Müürsepp

 Eesti keele tasemeeksamite vaidekomisjon (A2 ja B1 tase)

 Laine Parts

 Tallinna Haridusamet, koolide ja lasteaedade menüü analüüs

 Siret Piirsalu

 Integratsiooni ja Migratsiooni SA Meie Inimesed ekspert-hindaja

 Maie Põiklik

 European Association for Health Information and Libraries EAHIL

 

 Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing

 Kateriina Rannula

 Eesti Õdede Liidu terminoloogia komisjoni liige

 Helju Remmel  Eesti keele tasemeeksamite vaidekomisjon (B2 ja C1 tase)

 Lilian Ruuben

 Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation   in Europe COHEHRE, farmaatsia õppetooli esindaja

 

 Eesti farmatseutide kutsekomisjon, esimees

 

 Eesti Farmatseutide Liit, esimees

 Alar Sepp

 Tartu Ülikooli arstiteaduskonna õendusteaduse osakonna  väljundipõhise õppekava töörühma liige

 

 Eesti Tervishoiujuhtide Kolleegiumi juhatuse liige

 

 Mustamäe Linnaosa halduskogu 7. koosseisu Sotsiaal- ja  tervishoiukomisjoni ekspertliige

 Piret Tamme

 Ajakirja „Sotsiaaltöö“ toimetuse kolleegiumi liige

 

 RKRN kvaliteeditöörühma juht

 

 Taastusravi ja teraapia riikliku õppekava nõukogu liige

 Vootele Tamme

 Kutsereformi SA (Kutsekoda), optomeetria töörühma liige, Tallinna  Tervishoiu Kõrgkooli esindaja

 

 Tarbijakaitse amet, valdkonna ekspert

 

 Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation  in Europe COHEHRE, optomeetria õppetooli esindaja

 

 European Academy of Optometry and Optics

 

 Eesti Optometristide Seltsi juhatuse liige

 Mare Tupits

 Sotsiaalministeerium, Vägivalla vastase arengukava töörühma liige

 

 Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja Nizhni Novgorodi Meditsiiniakadeemia  koostööleping, esindaja

 Maire Ulm

 Sotsiaalministeerium, Vägivalla vastase arengukava töörühma liige

 Hanna-Maria Vardja

 Eesti Tegevusterapeutide Liidu juhatuse liige

 Moonika Viigimäe

 Harjumaa Maavalitsuse Tervisenõukogu liige

 

 Rahvastiku Tervise Arengukava IV valdkonna "Tervislike valikute ja  eluviiside soodustamine" komisjoni liige

 

 Tervise Arengu Instituut, paikkonna tervisedenduse juhtrühma liige

 

 Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi õppekava nõukogu liige