2013/2014

EKSPERT

 KOMISJON / TÖÖRÜHM

Marika Asberg Iluteenindajate kutsekomisjon, liige
Eve Epner

Erasmuse essee- ja fotokonkursi esseede
hindamise žürii liige

Ülle Ernits
  • Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu (RKRN), liige
  • LPP-ERASMUS juhtnõukogu liige
  • e-Ükooli nõukogu liige
  • ERASMUS+ juhtkomitee asendusliige
Tõnu Kauba
  • TEA Kirjastuse ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vaheline  koostööleping, koordinaator
  • „Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe“ (COHEHRE), Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli hambatehnika õppetooli esindaja
  • Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vaheline koostööleping, koordinaator
Annely Kärema Sotsiaalministeeriumi kodusünnituse regueerimise töörühma liige
Gerli Liivet Tartu Ülikooli õendusteaduse osakonna magistriõppe programminõukogu liige
Karin Lilienberg
  • „Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe“ (COHEHRE), Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tegevusteraapia õppetooli esindaja
  • European Network of Occupational Therapy in Higher Education“ (ENOTHE), juhatuse liige
  • Eesti Tegevusterapeutide Liit, liige
  • Sihtasutus Kutsekoda, tegevusterapeudi kutsekomisjoni liige
Andrus Lipand
  • Haridus- ja Teadusministeerium poolt moodustatud ekspertkomisjoni liige hindamaks Holistilise Teraapia Instituudi õppekava
  • Tervise Arengu Instituudi juures tegutsev Meditsiiniterminoloogia
  • Komisjon, liige
  • Eesti Arstide Liidu rahvatervise töögrupp, liige
  • Eesti Tervisedenduse Ühing, liige
  • Tallinna Tervisenõukogu, liige
  • TEA Entsüklopeedia, kaasautor
Silja Mets-Oja
  • Eesti Ämmaemandate Ühingu volikogu, liige
  • Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe ja ämmaemanda õppekava nõukogu liige
Sandra Mägi
  • Eesti Tervisedenduse Ühingu juhatuse liige
  • Harjumaa Vigastuste Vältimise töörühma (traumameeskonna) liige
  • Rapla Valla Külade Ühenduse juhatuse liige
Siret Piirsalu
  • Integratsiooni ja Migratsiooni SA Meie Inimesed, ekspert-hindaja
  • Haridus- ja Teadusministeeriumi programmi "Inimressursi arendamise rakenduskava" alamprogrammi "Keeleõppe arendamine 2011-2013" juhtkomitees, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindaja
  • SA Innove, riigikeele eksaminaator ja konsultant (B1, B2 tase)
  • Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu liige
Alar Sepp
  • 3. European Conference on Mental Health kõrgkooli poolne esindaja korralduskomitees, teaduskomitees, kliinilise sektsiooni juhataja
  • Tervishoiumuuseumi juures tegutseva õpilaste teadustööde konkursi komisjoni esimees
 Piret Tamme
  • Ajakiri „Sotsiaaltöö“, toimetuse kolleegiumi liige
  • Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu kvaliteeditöörühma liige
  • Lapsehoidja Kutsekomisjoni liige
Vootele Tamme
  • Kutsekoda, optomeetria töörühma liige, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindaja
  • Tarbijakaitseamet, valdkonna ekspert
  • „Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe“ (COHEHRE), Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optomeetria õppetooli esindaja
  • European Academy of Optometry and Optics, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli kontaktisik
  • Eesti Optometristide Selts, juhatuse liige
 Moonika Viigimäe
  • Harjumaa Maavalitsuse Tervisenõukogu, liige
  • Eesti Tervisedenduse Ühing, liige
  • Tallinna Ülikool, Haapsalu Kolledz, tervisejuhi õppekava nõukogu, liige
  • SA Kutsekoda, tervisedendaja kutsestandardi koostamise töörühm, liige