Töökeskkond

Töökeskkonnanõukogu koosseis (kinnitatud rektori 05.02.2015. a käskkirjaga nr 2-1/18, muudetud rektori 07.04.2017. a käskkirjaga nr 2-1/18.1 ja rektori 01.12.2017. a käskkirjaga nr 2-1/18.2).

Volitused kehtivad kuni 10.03.2018.a.

Esimees

Lilian Ruuben

671 1721

lilian.ruuben@ttk.ee

Aseesimees

Kadri Kööp

671 1739

kadri.koop@ttk.ee

Töötajate esindaja

Eha Hõrrak

671 1768

eha.horrak@ttk.ee

Töötajate esindaja

Olesja Zeel

671 1787

olesja.zeel@ttk.ee

Töötajate esindaja

Lilian Ruuben

671 1721

lilian.ruuben@ttk.ee

Tööandja esindaja

Rister Levit

671 1733

rister.levit@ttk.ee

Tööandja esindaja

Kadri Kööp

671 1739

kadri.koop@ttk.ee

Tööandja esindaja

Piret Gilden

671 1714

piret.gilden@ttk.ee

Töökeskkonnavolinik Tallinnas

Lilian Ruuben

671 1721

lilian.ruuben@ttk.ee

Töökeskkonnavolinik Kohtla-Järvel

Angela Räis

671 1785

angela.rais@ttk.ee

Töökeskkonnaspetsialist

Piret Gilden

671 1714

piret.gilden@ttk.ee

 

Esmaabivahendite korrashoiu eest vastutavad isikud (kinnitatud rektori 06.05.2015. a käskkirjaga nr 2-1/52)

Kännu 67 asuv koolihoone

Marina Kopti

6 711 704

marina.kopti@ttk.ee

Üliõpilaskodu

Monika Alasoo

6 552 675

monika.alasoo@ttk.ee

Kohtla-Järve struktuuriüksus

Ulvi Jõesaar

6 711 780

ulvi.joesaar@ttk.ee

 

Töötajate usaldusisik (valitud 15.04.2015. a töötajate üldkoosolekul).

Volitused kehtivad  15.04.2015-15.04.2018. a.

Marina Kopti

6 711 704

marina.kopti@ttk.ee