Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 81. aastapäev annab võimaluse oma teadmistepagasi täiendamiseks

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli aastapäeva tähistatakse tänavu viisil, mis ei ohusta õppijate, õppejõudude ega külaliste tervist.   

 

Alates 11. oktoobrist on kõrgkooli kodulehel Eesti õenduse ajaloost rääkiv virtuaalnäitus “Eesti õendus muutuste tuules”. Rohkem praktilisi teadmisi saab farmatseudi õppekava õppurite kokku pandud ravimtaimede näituselt, mis on kuni novembrini üleval Eesti Loodusmuuseumis.  

 

14. oktoobril tähistatakse Kohtla-Järve struktuuriüksuse 55. juubelit, mille raames toimub virtuaalne konverents “Pole hullu – saame hakkama!?”. Käsitlusele tulevad õendusele olulised teemad. Konverentsi lingi leiab kõrgkooli kodulehelt. SIIT. 

 

“Iga aasta toob kõrgkooli tööle ja igapäevasele rütmile midagi uut juurde. On see siis kogemus kiirreageerida riigis valitsevale olukorrale, uus õppekava või mõni muu huvitav väljakutse. Tänu andekatele õppuritele ja innustunud ning avatud silmavaatega töötajatele on kõrgkool jõudnud sinna, kus ta täna on, ütles Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits. 

 

Tallinna Õdede Kool avati 1940. aasta 16. oktoobril. Järkjärgult on kool kasvanud ning nüüd on Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis võimalik õppida 16 erialal. Tänavu alustas õpinguid ka esimene lend rahvusvahelise eriala Assistant Pharmacist õppureid. 

 

Värskelt aasta õpetaja galal “Eestimaa õpib ja tänab” aasta haridusteo tiitli pälvinud kõrgkool on imeliste inimeste loodud. Lisaks asendamatule panusele pandeemiakriisi leevendamisel aitab kõrgkool igapäevaselt viia tervishoiu haridust paikadesse, kus seda kõige enam vajatakse.