Praktikariiete ja -jalatsite tellimine

Praktikariided

Kõrgkool on loonud õppijatele võimaluse tööriiete ostmiseks, kuna kõrgkooli liikmeskonnale on tervishoiualaste tööriiete kasutamine kohustuslik praktikatel ja praktikumides vastavalt õppekava ainete/moodulite spetsiifikale.

Selleks on kõrgkool sõlminud kokkuleppe töörõivakauplustega Stafit OÜ (aadressiga Katusepapi 20, Tallinn; telefon 6217016; http://www.stafit.ee/est) ja Image Wear AS (aadressiga Kadaka tee 46a, Tallinn; telefon 6664941; http://www.imagewear.eu/ee/esileht/).

Praktikariideid saab tellida kauplusest üliõpilas-/õpilaspileti ettenäitamisel, millega kaasneb riietele kõrgkooli ja firma vahel kokku lepitud hind. Õppur tasub riiete eest tellimisel ja firma täidab tellimuse hiljemalt 1 kuu jooksul. Õppur saab tellitud praktikariided kätte kauplusest.

Kõrgkooli nõuded praktikariietele:

  • praktikariided on üldjuhul valget värvi ja lubatud on värvilised kandid (soovitavalt kollased ja/või sinised)
  • praktikariided peavad olema kergelt pestavast ja temperatuuri taluvast materjalist
  • jaki/kitli jms vasakule varrukale on tikitud kõrgkooli logo
  • jaki/kitli jms tasku äärele võib tikkida riiete omaniku nime (soovitavalt kollase ja/või sinise niidiga)

Praktikariiete pakkumisega Kohtla-Järvel on võimalik tutvuda sekretäri juures (ruum 5).

Praktikajalanõud

Kõrgkool on loonud võimaluse tööjalatsite ostmiseks, kuna kõrgkooli liikmeskonnale on tervishoiualaste tööjalatsite kasutamine sõltuvalt erialast kohustuslik/soovituslik praktikatel ja praktikumides vastavalt õppekava ainete/moodulite spetsiifikale.

Selleks on kõrgkool sõlminud kokkuleppe tööjalatsikauplusega Fysioapteek (Fotex OÜ; Eks kaubamajas aadressiga Mustamäe tee 12, Tallinn; telefon 503 1213; http://fysioapteek.ee).

Praktikajalatsid saab osta kauplusest üliõpilas-/õpilaspileti ettenäitamisel ning kehtib kõrgkooli ja firma vahel kokku lepitud hind. Õppur tasub jalatsite eest ostmisel ja kauba saab üldjuhul kauplusest kohe kätte. 

 Soovitused praktikajalatsitele:

  • praktikajalatsid on üldjuhul valdavalt valget värvi ja lubatud on tagasihoidlikud mustrid valgel taustal (soovitavalt kollased ja/või sinised)
  • praktikajalatsid peavad olema libisemisvastase tallaga, ämmaemandatel ja operatsiooniõdedel lisaks kergelt pestavast ja temperatuuri taluvast materjalist

Praktikajalatsite valikuga on hetkel võimalik tutvuda kaupluses ja fysioapteek.ee lehel.

Vaata praktika infovoldikut SIIT.