Skip to main content

Õppekorraldus

Õppetöö läbiviimise alusdokument on õppekorralduseeskiri ÕKE, mis sätestab õppeprotsessi puudutavad põhireeglid. Kogu õppeaasta olulised tähtajad fikseeritakse akadeemilises kalendris. Lisaks reguleerivad õppetööd ja sellega seotud protsesse vastuvõtueeskiri, varasemate õpingute ja töökogemuse arvestamise kord VÕTA, õppetoetuste saamise kord jms. Ja kindlasti on kogu õppimise alus õppekava.

Õppetöö toimumise aluseks on tunniplaan, mis on õppijatele kättesaadav õppeinfosüsteemis Tahvel.

Auditoorse õppetöö ajad:

Tund  Kellaaeg
1 - 2 08.30 - 10.00
3 - 4 10.30 - 12.00
5 - 6 12.30 - 14.00
7 - 8 14.30 - 16.00
9 - 10 16.15 - 17.45
11 - 12 18.00 - 19.30
 

Kõrgkoolis on õppurite parema nõustamise eesmärgil õppeosakond. Osakonna töötajate nõustamisvaldkonnad on akadeemiline edasijõudmine, VÕTA, valik- ja vabaained, infotehnoloogia-alane nõustamine. Esmakursuslastele ja välisõppuritele on lisaks abis tuutorid, kes aitavad paremini sisse elada kõrgkooli ellu.

Üliõpilaste psühholoogilist nõustamist pakuvad kõrgkoolis tasuta vastava ettevalmistusega psühholoogid, kelle juurde on võimalik üliõpilasel individuaalselt registreeruda. Tasuta psühholoogilise nõustamise teenus õppuritele on tagatud Tallinnas ja Kohtla- Järvel. Vajadusel on võimalik nõustamine ka teistes õppetöö toimumise kohtades (Pärnu, Haapsalu, Rapla etc.)

NB! Psühholoogiline nõustamine on mõeldud ainult Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppuritele. Teenust ei pakuta majast väljaspool olevatele isikutele.

Õppetöö jooksul on võimalik õppuritel tasuta osaleda karjääriseminaridel ja saada karjäärinõustamist. Täpsema info nõustamise kohta leiate SIIT.