Tudeng - siit leiad info praktikakorralduse kohta eriolukorras

Head tudengid! 

Erakorraline olukord nõuab erilisi inimesi ja just nüüd on meil kõigil vajalik oma erilisust näidata.  

Kõrgkool on esmaspäevast suundunud digiõppele ja sellega saame üldjoontes päris hästi hakkama – koos ja ühiselt.  Kuid paljud teist on praktikal või on praktikaperiood varsti algamas ja selles osas on tekkinud, tulenevalt tervishoiuasutuste kõrgendatud valmisolekusse minekuga, takistusi. Põhjuseks - kontaktide ja
nakatumisohu vähendamine, aga ka tööjõuressursi kasutamise otstarbekus ja kaitsevahendite ressursi piiratus.   

Olukorrast tingituna palume kõigil, kelle praktika on katkestatud – OODAKE RAHULIKULT – ME VÕTAME ÜHENDUST. Me ei jõua seda teha kohe, teeme seda nädala jooksul. 

Kuidas edasi? 

Kõik sõltub sellest, millal olukord taastub. Juhul kui saame tavapäraselt jätkata 3-4 nädala jooksul, siis eeldatavasti saavad kõik oma õppeaasta lõpetada augusti lõpuks. 
See ei pea tähendama seda, et kõik praktikad lükkuvad suvesse, kuid osad - jah.  Kui suur osa, sõltub eriolukorra pikkusest. Peame ka plaane ja teeme pidevat seiret, et vajadusel jätkata kevadel teooriaõppega ja praktikad lükata sügiseks, kuid see on iga õppekava ja iga kursuse puhul eraldi otsus.  

Kõrgkooli prioriteet hetkel on suve 2020 lõpetajad. Kõrgkool teeb omalt poolt absoluutselt kõik, et teie õppekava saaks täidetud.  Tegeleme kõikide teemadega ja anname omalt poolt kõik, et õpe saaks jätkuda, kuid peame arvestama, et meie praktikabaasid on viiruse tõkestamise ja abi andmise eesliin.  

Jooksvat infot (sh praktika kohta) leiab kõrgkooli kodulehelt SIIT.