2018/2019. õppeaasta tuutorid

Kirjad tuutoritele on konfidentsiaalsed. See tähendab seda, et neid kirju loeb ainult tuutor ning ta ei avalda kirjas olevat infot kellelegi teisele!

Kui soovid tuutoritelt midagi küsida, siis saada kiri või helista tuutorile, kelle poole soovid pöörduda.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tuutorid 2018/2019. õppeaastal on:


Olari Malt

Õenduse üliõpilane

olarimalt@gmail.com

 

Rita Raadik

Optomeetria üliõpilane

rita.raadik15@gmail.com

Milda-Marleen Luige

Ämmaemanduse üliõpilane

mildamarleen.luige@gmail.com

 

Angelika Sadam 

Ämmaemanduse üliõpilane

angelika.sadam@gmail.com

56264546

 

Nikita Razin

Hambatehnika üliõpilane

nikita.razin96@gmail.com

 

 

Piret Tiit

Õenduse üliõpilane

piret.tiit@gmail.com

 

Laura Tees

Ämmaemanduse üliõpilane

laura.tees@hotmail.com

 

Elisabeth Siigur

Õenduse üliõpilane

elisabeth.siigur@gmail.com

Ristin Kaseorg

Farmaatsia üliõpilane

ristin.kaseorg@student.ttk.ee 

Marija Šaginova

Farmaatsia üliõpilane

marija.saginova@student.ttk.ee

 

Mariann Aunpuu

Õenduse üliõpilane

mariann.aunpuu@student.ttk.ee

 

Nicole Maria Klais

Õenduse üliõpilane

nicole-maria.klais@student.ttk.ee

 

 

Keidy-Anet Lavrikov

Ämmaemanduse üliõpilane

keidyanet@gmail.com

 

 

Marilyn Koor

Tervisedenduse üliõpilane

marilyn.koor@student.ttk.ee

 

Marge Koorep

Ämmaemanduse üliõpilane

marge.koorep@student.ttk.ee 

 

 

Kai Kukk

Tervisedenduse üliõpilane

kai.kukk@student.ttk.ee

Hanna-Maria Trei

Ämmaemanduse üliõpilane

hannatrei9@hotmail.com

Isabel Paul

Ämmaemanduse üliõpilane

isabel.paul@student.ttk.ee

 

Merche Laul

Õenduse üliõpilane

merche.laul@student.ttk.ee 

 

Margoo Pelska

Farmaatsia üliõpilane

margoo.pelska@student.ttk.ee

 

Alina Voronova

Farmaatsia üliõpilane

alina.voronova@student.ttk.ee

 

 

 

Nadežda Savtšuk

Õenduse üliõpilane

nadezda.savtsuk@student.ttk.ee

 

Iris Taal

Farmaatsia üliõpilane

iris.taal@student.ttk.ee