Lahtiste uste päev

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli lahtiste uste päev 12.03

 

Hea huviline

Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast Eestis ja maailmas, on kõrgkool lähtuvalt Terviseameti soovitustest otsustanud 12. märtsil toimuva lahtiste uste päeva Tallinna ja Kohtla-Järve õppehoones ära jätta.

Tudengivarjunädal toimub 16.-22. märtsil. Loe lisa allpool!

Infot kõrgkooli, õppekavade ja sisseastumise kohta leiad kõrgkooli kodulehelt ja Facebookist. Ole meie tegemistega kursis ka üliõpilas- ja õpilasesinduse Instagramis. Kõrgkooli Tallinna õppehoone ja üliõpilaskoduga saab tutvuda virtuaaltuuri vahendusel.

COVID-19 iseloomustuse ja korduma kippuvad küsimused koos vastustega leiad Terviseameti kodulehel https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus.

Soovime tugevat tervist ja jääme lootma mõistvale suhtumisele!

 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Tudengivarjunädal 

16.03.2020 - 22.03.2020

 

Tudengivarjunädala jooksul on võimalik tutvuda kõrgkooliga, mis hõlmab nii maja tundma õppimist kui ka õppetööl osalemist. Tudengid võtavad endale ühel või mitmel päeval varju, kellega käiakse loengutes/praktikumides, näidatakse meie õppehoonet ning vastatakse huvi pakkuvatele küsimustele.

Kui oled huviline...

Tahaksid rohkem teada, mida kujutab endast eriala, mille õppimist oled kaalunud? Mida kõrgkoolis õppimine üldse tähendab ja milline on tudengi argipäev? Tule tudengivarjuks ja saa aimu, mida õpe Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis endast kujutab! 

Tudengivarjunädalale on vajalik eelnev registreerimine. Pane ennast kirja hiljemalt 13. märtsiks SIIN!

Kui oled kõrgkooli tudeng...

Kas mäletad segadust, mis valdas Sind gümnaasiumi viimases klassis, et mis saab pärast keskkooli? Paljud noored on praegu samas seisus ja just Sinul, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilasel, on võimalus nende elu muuta! Osale ja saa inspireerivaks eeskujuks inimestele, kes ei ole veel kindlad, mida oma eluga teha. Tutvusta neile elu meie kõrgkoolis ja aita neil teha elumuutev otsus!

Registreeri end hiljemalt 13. märtsiks varjutatades SIIN!

Kui Sul tekkis tudengivarjunädala kohta küsimusi, siis võta ühendust kõrgkooli üliõpilas- ja õpilasesinduse liikme Kristina Reintamiga: kristina.reintam@gmail.com