Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kannab jätkuvalt Kaugtöö Tegija märgist

17. juunil tunnustati konkursi „Kaugtöö Tegija 2022“ raames eesrindlikke kaugtööd praktiseerivaid organisatsioone, teiste seas pikendas märgise kolmeaastast kehtivust Tallinna Tervishoiu Kõrgkool. Kaugtöö märgis on näiteks selle kohta, et panustatakse oma töötajate rahulolu suurendamisse ning aidatakse tööaega paindlikumalt korraldada. Täname kõiki, kes on igapäevaselt tegutsenud selle nimel, et TTK saaks oma töötajatele olla veelgi parem tööandja!

Märgist andsid juba kuuendat aastat välja Targa Töö Ühing ning Personalijuhtimise Ühing PARE, kelle tänavusteks suurpartneriteks olid tarkvaraettevõte Helmes ning nõustamisettevõte Miltton New Nordics. Sel aastal sai kaugtöö märgise esimest korda 43 avaliku ning erasektori organisatsiooni. Märgise kolmeaastast kehtivust pikendas 26 organisatsiooni, sealhulgas Tallinna Tervishoiu Kõrgkool. Koos tänavuste märgiste saajatega kuulub märgis juba 195-le organisatsioonile.

„Kaugtöötamine ei ole enam lihtsalt innovaatiliste ettevõtete motivatsioonipakett. Paindlik töötamine on muutunud organisatsioonide kultuuri osaks – justkui hapnikuks. Ilma tugevate juhtideta seda ei sünniks – ja Eesti on siin kindlasti paljuski maailma suunanäitajaks“, ütles Targa Töö Ühingu tegevjuht Ave Laas.