Tutvustus

Majja sisenedes desinfitseeri käed! Järgi hajutatuse nõuet!

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli info ja juhised COVID-19 olukorra kohta leiad: https://ttk.ee/et/COVID19 

Tallinna õppehoone raamatukogu suvised lahtiolekuajad

07. – 21. juuni E – R kell 10:00 – 14:00  

22. juuni 10:00 – 13:00 

23. – 27. juuni – SULETUD 

28. juuni – 02. juuli E – R kell 10:00 – 17:00

05. – 06. juuli E – R kell 10:00 – 14:00

07. – 13. juuli E – R kell 08:30 – 17:00

14. – 23. juuli E – R kell 10:00 – 14:00 

26. juuli – 08. august – SULETUD

09. – 19. august E – R kell 10:00 – 14:00 

Lugejate nõustamine toimub E – R 10:00-14:00

Raamatukogus arvestatakse hajutatuse nõuet ja 50% ruumi täituvust. Tallinna õppehoone raamatukogus võib korraga viibida maksimaalselt 44 inimest.

Raamatukogu on avatud õppimiseks ja töötamiseks, saab kasutada individuaal - ja rühmatööruume (broneeri omale aeg SIIN) ning vastava tähistusega arvuteid ning printimise, koopiate tegemise ja skaneerimise iseteeninduslikku teenustRaamatukoguhoidja on raamatukogus kõigil raamatukogu lahtioleku aegadel ning vajadusel nõustab raamatukoguga seotud teemadel.

Külasta meid ka Facebookis!

Teavikute laenamiseks palume eelistada teavikute kontaktivaba laenutust – saatke oma laenutussoov e-posti aadressile raamatukogu@ttk.ee, kus on kirjas laenaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.    

Tellitud teavikud ootavad kokkulepitud kuupäeval tellija nimega tähistatult selleks eraldi märgistatud “Tellitud teavikud” laual. Laud asub kõrgkooli välisuksest sisenedes vasakut kätt.   

Teavikute tagastamiseks võid need asetada välisukse juures asuvasse raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis on vastavalt tähistatud.

 

TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOLI KOHTLA-JÄRVE STRUKTUURIÜKSUSE RAAMATUKOGU:

Raamatukogus arvestatakse hajutatuse nõuet ja 50% ruumi täituvust. Kohtla-Järve struktuuriüksuse raamatukogus võib korraga viibida maksimaalselt 10 inimest. 

Kohtla-Järve struktuuriüksuse raamatukogu suvised lahtiolekuajad

07. juuni – 21. juuni E – N kell 10:00 – 14:00   

22. juuni 10:00 – 13:00

23. – 27. juuni – SULETUD

28. juuni – 01. juuli E – N kell 10:00 – 16:00

05. juuli – 01. august – SULETUD

02. – 19. august E – N kell 10:00 – 14:00

Lugejate nõustamine toimub E – N 10:00-14:00 

 

Raamatukogu on avatud õppimiseks ja töötamiseks, saab kasutada vastava tähistusega arvuteid. Raamatukoguhoidja on raamatukogus kõigil raamatukogu lahtioleku aegadel ning vajadusel nõustab raamatukoguga seotud teemadel.

Teavikute laenamiseks palume eelistada teavikute kontaktivaba laenutust – saatke oma laenutussoov e-posti aadressile raamatukogu.kj@ttk.ee, kus on kirjas laenaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.   

Tellitud teavikud ootavad kokkulepitud kuupäeval tellija nimega tähistatult õppehoone peasissepääsu vahekoridoris asuval laual tähistusega “Tellitud teavikud”.   

Teavikute tagastamiseks võid need asetada raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis asub õppehoone peasissepääsu vahekoridoris.  

 

LISAINFO:

Teavikuid on võimalik tellida ka kaugteenusena OMNIVA pakiautomaati (täpsem info Tallinna õppehoone raamatukogust tellides: raamatukogu@ttk.ee, Kohtla-Järve õppehoone raamatukogust tellides: raamatukogu.kj@ttk.ee)

Raamatukoguhoidjaga saab ühendust võtta Skype'i vahendusel (lisage kontakt nimega Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu või Tervishoiu Kõrgkool Kohtla-Järve RK oma Skype'i kontaktide hulka), Messengeri chati kaudu (vestlusakna leiate kõrgkooli kodulehe raamatukogu osast) või e-posti teel: raamatukogu@ttk.ee või raamatukogu.kj@ttk.ee

Lisaks raamatukogutöötajatele pakub uurimistööalast online-tuge õppejõududele ning õppuritele ka elukestva õppe keskuse lektor Kate-Riin Kont. Ühenduse võtmiseks lisage kontakt nimega Kate-Riin Kont oma Skype'i kontaktide hulka.  

Raamatukoguga seotud uudiste nägemiseks vaata ka raamatukogu Facebooki lehte

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu (edaspidi raamatukogu) on erialaraamatukogu, mis kogub, säilitab ja teeb raamatukogu kasutajale kättesaadavaks tervishoiualased teavikud ning andmebaasid. Raamatukogu komplekteerib teavikuid vastavalt Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (edaspidi kõrgkool) õpetatavatele õppekavadele: abivahendispetsialist, erakorralise meditsiini tehnik, farmatseut, hambaraviassistent, hambatehnik, hooldustöötaja, lapsehoidja, optometrist, sterilisatsioonitehnik, tegevusjuhendaja, tegevusterapeut, tervisedendus, õde ja ämmaemand.

Raamatukogu teavikute andmed on sisestatud raamatukoguprogrammi Sierra, mille e-kataloog on ESTER, mis ühendab Eesti teadus-, muuseumi-, eriala- ja linnaraamatukogusid. Võimaldab otsida kataloogis sisalduvaid teavikuid paljude tunnuste alusel: autor, pealkiri, märksõna, kohaviit, UDK liik, ISBN jne;  leida raamatute ja muude väljaannete bibliograafilised ning leidumusandmed; näha, kas väljaanne on kohal või välja laenutatud jms. ESTER kataloogist leiab ka kõrgkoolis kaitstud lõputööd.

KASUTA ESTER RAAMATUOTSINGUT SIIN!

 

Kodulehe E-raamatukogu osast on juurdepääs väljaspool raamatukogu asuvatele inforessurssidele: teiste raamatukogude kataloogid, EBSCO andmebaasid, elektroonilised erialaajakirjad. Sisse logimiseks vajalikud paroolid tuleb küsida raamatukogu töötajalt.

Individuaalsed nõustamised toimuvad etteregistreerimisel. Vaata ka Kasutajakoolitus.

Raamatukogu kogud asuvad Tallinna ja Kohtla-Järve õppehoones.

Tallinn

Kännu 67, Tallinn
tel 6 711 735
raamatukogu@ttk.ee

Kohtla-Järve

Lehe 12, Kohtla-Järve
tel 6 711 785
raamatukogu.kj@ttk.ee

 

   

Lisainfo:

 • Ülle Kuuse

  Ülle Kuuse

  Raamatukoguhoidja

  • ylle.kuuse@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Eve Pohlak

  Eve Pohlak

  Raamatukoguhoidja

  • eve.pohlak@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Angela Räis

  Angela Räis

  Raamatukoguhoidja

  • angela.rais@ttk.ee
  • 6 711 785
  • 28 (Kohtla-Järve)