Tutvustus

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu töökorraldus alates 1. märtsist 2021 

Raamatukogude ruumid on külastajatele suletud, toimub kontaktivaba laenutus.

Majja sisenedes desinfitseeri käed! Pane ette mask! 

 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Tallinna õppehoone raamatukogu töökorraldus 

Teavikute laenutamiseks tuleb hiljemalt üks päev enne teaviku(te) kättesaamist saata laenutussoov e-posti aadressile raamatukogu@ttk.ee, kus on kirjas laenutaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.  

Tellitud teavikud ootavad kokkulepitud kuupäeval tellija nimega tähistatult selleks eraldi märgistatud “Tellitud teavikud” laual. Laud asub kõrgkooli välisuksest sisenedes vasakut kätt.  

Teavikute tagastamiseks tuleb need asetada välisukse juures asuvasse raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis on vastavalt tähistatud. 

 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuse raamatukogu töökorraldus 

Teavikute laenutamine toimub eelneval kokkuleppel kontaktivabalt õppehoone peasissepääsu vahekoridoris asuval laual tähistusega “Tellitud teavikud”.  

Laenutussoov tuleb hiljemalt üks päev enne teaviku(te) kättesaamist saata e-posti aadressile raamatukogu.kj@ttk.ee, kus on kirjas laenutaja nimi, soovitava(te) teaviku(te) andmed (autor, pealkiri) ning mis kuupäeval tellimusele järele tullakse.

Teavikute tagastamiseks tuleb need asetada raamatukogu raamatute tagastuskappi, mis asub õppehoone peasissepääsu vahekoridoris. 

 

Teavikuid on võimalik tellida kaugteenusena OMNIVA pakiautomaati (täpsem info Tallinna õppehoone raamatukogust tellides: raamatukogu@ttk.ee, Kohtla-Järve õppehoone raamatukogust tellides: raamatukogu.kj@ttk.ee)

 

Raamatukoguhoidjaga saab ühendust võtta Skype'i vahendusel (lisage kontakt nimega Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu või Tervishoiu Kõrgkool Kohtla-Järve RK oma Skype'i kontaktide hulka), Messengeri chati kaudu (vestlusakna leiate kõrgkooli kodulehe raamatukogu osast) või e-posti teelraamatukogu@ttk.ee või raamatukogu.kj@ttk.ee

Lisaks on kõigil õppejõududel seoses oma tööga ning kõigil õppuritel, kes kirjutavad lõputööd, võimalik pöörduda online-nõustamiseks elukestva õppe keskuse lektori Kate-Riin Kondi poole. Selleks lisage kontakt nimega Kate-Riin Kont oma Skype'i kontaktide hulka.

 

KASUTA ESTER RAAMATUOTSINGUT SIIN!

 

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli raamatukogu (edaspidi raamatukogu) on erialaraamatukogu, mis kogub, säilitab ja teeb raamatukogu kasutajale kättesaadavaks tervishoiualased teavikud ning andmebaasid. Raamatukogu komplekteerib teavikuid vastavalt Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (edaspidi kõrgkool) õpetatavatele õppekavadele: abivahendispetsialist, erakorralise meditsiini tehnik, farmatseut, hambaraviassistent, hambatehnik, hooldustöötaja, lapsehoidja, optometrist, sterilisatsioonitehnik, tegevusjuhendaja, tegevusterapeut, tervisedendus, õde ja ämmaemand.

 

Raamatukogu teavikute andmed on sisestatud raamatukoguprogrammi Sierra, mille e-kataloog on ESTER, mis ühendab Eesti teadus-, muuseumi-, eriala- ja linnaraamatukogusid. Võimaldab otsida kataloogis sisalduvaid teavikuid paljude tunnuste alusel: autor, pealkiri, märksõna, kohaviit, UDK liik, ISBN jne;  leida raamatute ja muude väljaannete bibliograafilised ning leidumusandmed; näha, kas väljaanne on kohal või välja laenutatud jms. ESTER kataloogist leiab ka kõrgkoolis kaitstud lõputööd.

Kodulehe E-raamatukogu osast on juurdepääs väljaspool raamatukogu asuvatele inforessurssidele: teiste raamatukogude kataloogid, EBSCO andmebaasid, elektroonilised erialaajakirjad. Sisse logimiseks vajalikud paroolid tuleb küsida raamatukogutöötajalt.

Individuaalsed nõustamised toimuvad etteregistreerimisel. Vaata ka Kasutajakoolitus.

Raamatukogu kogud asuvad Tallinna ja Kohtla-Järve õppehoones.

Tallinn

Kännu 67, Tallinn
tel 6 711 735
raamatukogu@ttk.ee

Kohtla-Järve

Lehe 12, Kohtla-Järve
tel 6 711 785
raamatukogu.kj@ttk.ee

 

   

Lisainfo:

 • Ülle Kuuse

  Ülle Kuuse

  Raamatukoguhoidja

  • ylle.kuuse@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Eve Pohlak

  Eve Pohlak

  Raamatukoguhoidja

  • eve.pohlak@ttk.ee
  • 671 1735
  • Raamatukogu
 • Angela Räis

  Angela Räis

  Raamatukoguhoidja

  • angela.rais@ttk.ee
  • 6 711 785
  • 28 (Kohtla-Järve)