2018/2019

 EKSPERT

 KOMISJON / TÖÖRÜHM
 Kaidy Aljama
  • Kutsekoda SA, tervisedendaja kutsestandardi uuendamise töörühm, liige
  • Tervise Arengu Instituut, paikkonna tervisedenduse ekspertrühm, töörühma juht
 Kristiina Didrik
  • Tegevusterapeudi tase 6 kutseeksami komisjoni esimees
 Kaie Eha
  • Tallinna Botaanikaaia 2019-2030 arengukava hariduse töörühma väline ekspert
 Ülle Ernits
  • Õiguskantsleri inimõiguste kaitse nõukoda, liige
  • e-Ülikooli nõukogu, liige
  • ERASMUS+ juhtkomitee, asendusliige
  • Soolise võrdõiguslikkuse nõukogu, liige
  • Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse kvaliteediagentuuri institutsionaalse akrediteerimise arendustöörühm, liige
  • Tervishoiu Kutsenõukogu, liige
  • EURASHE - European Association of Institutions of Higher Education, kõrgkooli esindaja
  • LPP-ERASMUS juhtnõukogu, liige
  • Tervishoiu Kutsenõukogu, liige
  • SA Tallinna Koolitervishoid, nõukogu liige
 Katrin Järveots
  • Abivahendi spetsialisti kutsekomisjon, aseesimees Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindajana

 Merle Kiloman
  • Apteegiteenuse kvaliteedijuhise töörühm, ekspert
 Merike Kravets
  • Hooldustöötaja kutsekomisjon, liige
 Nele Kunder
  • Kutsekoda SA, tervisedendaja kutsestandardi uuendamise töörühma liige
  • Tervise Arengu Instituut, paikkonna tervisedenduse ekspertrühma liige
 Heli Kuuse
  • Kutsekoda SA, hambatehniku kutsestandardi koostamise meeskonna liige
 Ülle Kuuse
  • Raamatukoguhoidja kutse andmise hindamiskomisjon, liige
  • European Association for Health Information and Libraries, liige
 Ulvi Kõrgemaa
  • Kõrgharidusseadustiku kaasajastamise kõrgkoolide ülesannete ja juhtimise töörühm, liige
 Annely Kärema
  • Eesti Ämmaemandate kutsete kutsekomisjon, aseesimees
 Kadri Kööp
  • Tervisekeskuste kaasajastamise valikukomisjon, liige Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindajana
  • Toitumisnõustaja- ja toitumisterapeudi kutsekomisjon, liige Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindajana
  • Tartu Ülikooli õendusteaduse magistriõppe programminõukogu, liige
  • Ajakirja "Eesti Õde" toimetuse kolleegium, liige
 Kadi Lubi
  • Tallinna Meditsiiniuuringute Eetikakomitee, liige (kõrgkoolipoolne esindaja)
 Evija Marjasoo
  • Kutsekoda SA, hambatehniku kutsestandardi koostamise meeskonna liige
 Sillja Mets-Oja
  • MTÜ Mondo arengukoostööprojekti „Sünnitusabi kvaliteedi ja kättesaadavuse ning tüdrukute hariduse parandamine Põhja- ja Ida-Afganistanis, õppekava ekspert
  • Tartu Ülikooli õendusteaduse magistriõppekava programminõukogu, liige
  • Eesti õenduse- ja ämmaemanduse uue arengustrateegia väljatöötamise töörühm, liige
 Elo Olonen
  • Tarbijakaitseamet, valdkonna spetsialist
 Siret Piirsalu
  • SA Innove, ekspert-hindaja
 Kristi Puusepp
  •  Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe- ja ämmaemanda õppekava nõukogu, liige
  • 3N üleriigiline töörühm, töörühma juht
 Hanna-Maria Põldma
  • Eesti Haigekassa poolt juhtud kliinilise auditi "Taastusravi- ja rehabilitatsioonisüsteemi korraldus" väljatöötamise meeskond, eskpert
 Kristi Rannus
  • Ravijuhendite nõukoda, põhiliige
  • Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Õe ja Ämmaemanda õppekavade nõukogu, liige tööandja esindajana
  • üle-eestiline töörühm NANDA-NIC-NOC (NNN), liige
 Elina Reva
  • hINF projekt, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla poolne projektijuht keemiaravi keskuses
 Lilian Ruuben
  • Apteegiteenuse kvaliteedijuhise töörühm, liige
  • TÜ proviisoriõppe programminõukogu, liige
 Jaana Sepp
  • Kõrgharidusseadustiku kaasajastamise õppekorralduse töörühm, liige
 Elle Sõrmus
  • SA Innove, tasemeeksamite (A2-C1) ekspert-hindaja
 Merle Talvik
  • SA Innove keelekümbluskoolide õppealajuhatajatele täiendõppekava koostamise töörühm, liige
 Piret Tamme
  • Lapsehoidja Kutsekomisjon, liige
  • OECD kutsehariduse riigiraporti koostamise juhtnõukogu, liige
  • Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu kvaliteeditöörühm, liige
  • Ajakiri "Sotsiaaltöö" toimetuse kolleegium, liige
 Vootele Tamme
  • Kutsekoda, optomeetria töörühma liige, kõrgkooli esindja
  • Tarbijakaitseamet, valdkonna ekspert
  • ​COHEHRE - Consortium of Institutes of Higher Education in Health and Rehabilitation in Europe, optomeetria õppetooli esindaja
  • European Academy of Optometry and Optics (EAOO), Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli esindaja/ kontaktisik
 Tiina Titma
  • Euroopa Liidu koostöövõrgustik EuroStemCell, ekspert
 Mare Tupits
  • AS Lääne-Tallinna Keskhaigla, õendusloo koostamise eskpert
  • Justiitsministeerium, vägivalla vähendamise arengukava koostamise töörühma liige
  • Üle-eestilise NANDA-NIC-NOC (NNN) töörühm, liige
 Maarika Veigel
  • Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuur, täiendkoolituse õppekavade hindamise ekspert
  • Tallinna Ülikooli Haridusteaduste Instituut, liikumise ja tervise valdkonna ekspert (alusharidus)
  • The European Association for Research on Learning and Instruction (EARLI), liige
  • EARLI JURE network, liige