Kevadine vastuvõtt

Vastuvõtuga seonduvates küsimustes saate lisainformatsiooni:

Kevadine vastuvõtt 2019 (vaata vastuvõtu ajakava siit) toimub järgmisele rakenduskõrgharidusõppe õppekavale (vajutades õppekava nimetusele leiate eriala tutvustuse):

  • Õde*. Õppetöö Tallinnas eesti keeles. Tsükliõpe. Kandideerida on võimalik varasema õe, ämmaemanda või velskri kutseharidusega. Õppeaeg 2 aastat. 

*Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust. Rohkem infot tasemeõppes osalemise toetuse kohta leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.

Avaldusi saab esitada läbi Sisseastumise Infosüsteemi (SAIS). Dokumendid tuleb lisaks esitada kohapeal vaid juhul, kui vajalikud haridusandmed SAISis puuduvad.

Avalduste ja isikuandmete täitmiseks SAISis ning vastuvõtutesti sooritamiseks on võimalik kasutada arvuteid kõrgkooli raamatukogus*. Raamatukogude lahtiolekuajad leiate siit.


Nõutavad dokumendid leab SIIT.

Vastuvõtutingimused õppekavati leiab SIIT

Vastuvõtutesti näidise leiab SIIT.


 

Juhul, kui kandidaat on viimase kahe aasta jooksul kõrgkooli rakenduskõrgharidusõppest eksmatrikuleeritud ja immatrikuleeritakse üliõpilasena uuesti samale rakenduskõrgharidusõppe õppekavale, siis on ta õpingute ajal kohustatud oma õppekulud osaliselt hüvitama vastavalt kõrgkoolis kehtestatud õppekulude hüvitamise tingimustele. Õppekulude osalise hüvitamise kohustus tegemata EAP-de eest on ka rakenduskõrgharidusõppes õppival üliõpilasel, kes ei täida õppekava semestrite lõikes kumulatiivselt täismahus (30 EAP).

 

Lisainfo: