2020/2021. õppeaasta tuutorid

Kirjad tuutoritele on konfidentsiaalsed. See tähendab seda, et neid kirju loeb ainult tuutor ning ta ei avalda kirjas olevat infot kellelegi teisele!

Kui soovid tuutoritelt midagi küsida, siis saada kiri või helista tuutorile, kelle poole soovid pöörduda.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tuutorid 2020/2021. õppeaastal on:


 

 

 

 

Gerle Aljas

Õenduse üliõpilane

gerle.aljas@student.ttk.ee

 

Regle-Teele Raja

Farmaatsia üliõpilane

regle-teele.raja@student.ttk.ee

 

 

Mart Vestli

Farmaatsia üliõpilane

mart.vestli@student.ttk.ee

 

 

Diana Teniste

Õenduse üliõpilane

diana.teniste@student.ttk.ee

 

Iris Pilov

Tervisedenduse üliõpilane

iris.pilov@student.ttk.ee

Janne Sutting

Tervisedenduse üliõpilane

janne.sutting@student.ttk.ee

 

Olari Malt

Terviseteaduse üliõpilane

olari.malt@student.ttk.ee

Piret Tiit

Terviseteaduse üliõpilane

piret.tiit@student.ttk.ee

 

Liisen Kaasikmäe

Tervisedenduse üliõpilane

liisen.kaasikmae@student.ttk.ee

 

Anna Marie Koorits

Tervisedenduse üliõpilane

annamariekoorits@gmail.com

 

Johanna Martsoo

Tervisedenduse üliõpilane

johanna.martsoo@student.ttk.ee

 

 

Anastasia Beloussova

Tervisedenduse üliõpilane

anastasia.beloussova@student.ttk.ee

 

 

Kristiina Puura

Tegevusteraapia üliõpilane

kristiina.puura@student.ttk.ee

 

 

 

Kulla Ilumäe

Tervisedenduse üliõpilane

kulla.ilumae@student.ttk.ee

 

Tabita Räppo

Õenduse üliõpilane

tabita.rappo@student.ttk.ee