Eetikakomisjoni koosseis

Esimees

Kateriina Rannula

õppejõud-õpetaja 6711 755 kateriina.rannula@ttk.ee
Sekretär Kristiina Puura õppetööjuht 6711 766 kristiina.puura@ttk.ee
         
Liige Birgit Nicolau Costa õpetaja-õppekavade koordinaator 6711 738 birgit.nicolau.costa@ttk.ee
Liige Grete Eiche Tegevusterapeudi õppekava õppejõud-õpetajataja 6711 752 grete.eiche@ttk.ee
Liige Kairi Lenk õppejõud-kaaslektor   kairi.lenk@ttk.ee
Liige Liina Männiksaar õppejõud-õpetaja 6711 757 liina.manniksaar@ttk.ee
Liige Victoria Oolo üliõpilane   victoria.oolo@student.ttk.ee