Esinduse koosseis

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!
e-post esindus@ttk.ee
tel 6 711 718

 

Kevin Sakermaa
Õe õppekava

Esimees

kevin.sakermaa@student.ttk.ee

 

 

Alexandra Daniela Naarits
Ämmaemanda õppekava

Aseesimees

alexandra.daniela.naarits@student.ttk.ee

 

 


Vaata videot, kes on kõrgkooli Üliõpilas- ja õpilasesindust juhtinud varasematel aastatel:

MEEDIAKOORDINAATOR:

Eglyd Esken
Ämmaemanda õppekava
eglyd.marion.esken@student.ttk.ee
FB: Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilas- ja õpilasesindus
Instagram: ttkstudents

Täisliikmed:
 

Ronald Kristjuhan
Õe õppekava
ronald.kristjuhan@student.ttk.ee

Anastassia Ost
Hambatehniku õppekava
anastassia.ost@student.ttk.ee

Eliise Antsmäe
Tegevusterapeudi õppekava
eliise.antsmae@student.ttk.ee

Eglyd Esken
Ämmaemanda õppekava

 

 

Toetavad liikmed:
 

Kristiina-Maria Saluri
Ämmaemanda õppekava
kristiina-maria.saluri@student.ttk.ee

Anett Raudla
Ämmaemanda õppekava
anett.raudla@student.ttk.ee

Elen Süld
Kutseõpe
elen.suld@student.ttk.ee

Marneel Sähka
Õe õppekava
marleen.sahka@student.ttk.ee

Maria Tähepõld
Tegevusteraapia õppekava
maria.tahepold@student.ttk.ee

Liivika Mölder
Tegevusteraapia õppekava
liivika.molder@student.ttk.ee

Gelli Melzar
Õe õppekava
gelli.melzar@student.ttk.ee

Mona Alunurm
Farmatseudi õppekava

Helena Raudsalu
Ämmaemanda õppekava
helena.raudsalu@student.ttk.ee

 
 
 

 

 

Kõrgkooli naiskoori dirigent:
Liisa Hiob